Kariéra

Room master je osoba odpovědná za správný průběh únikové hry. Hráčům vysvětlí pravidla, uvede je do místnosti a hlídá čas a postup týmu. V případě potřeby je připraven zasáhnout a pomoci hráčům s úkolem, který se jim nedaří vyřešit. Po hře s hráči celou místnost projde a vysvětlí případné nejasnosti. Po odchodu zákazníků, navrátí hru do původního stavu.
Práce probíhá vždy na základě rezervací hráčů, nikoliv na směny. V průměru se jedná o 4 - 10 her týdně.

Posilujeme náš tým a hledáme nové kolegy na pozici ROOM MASTER

Nabízíme
- spolupráci na DPP
- flexibilní pracovní dobu s vlastním výběrem pracovní vytíženosti
- mzdu 200 Kč za každou obslouženou hru

Náplň práce
- přivítání hráčů, seznámení s pravidly hry
- sledování hráčů na kamerovém systému
- podpora hráčů (nápovědy)
- zhodnocení hry
- úklid herní místnosti

Požadujeme
- věk min. 18 let
- příjemné vystupování
- spolehlivost, zodpovědnost
- časová flexibilnost
- zkušenost s únikovými hrami výhodou

životopis zasílejte na adresu info@muzsezeleznoumaskou.com